تاثیر ویروس کرونا بر دام زنده

ویروس کرونا چیست ؟

ویروس کرونا از کشور چین آغاز شده است و مرکز این بیماری شهر ووهان می باشد . این بیماری بسیاری از کشورهای جهان را درگیر خودش نموده است و متاسفانه کشور عزیزمان ایران نیز یکی از این کشورهاست . ویروس کرونا تا کنون جان بسیاری از افراد را گرفته است .

ویروس کرونا همانند آنفلونزا و سرما خوردگی است که از طریق ترشحات تنفسی فرد بیمار در زمانی که او عطسه یا سرفه می کند، منتقل خواهد شد .

تاثیر ویروس کرونا بر روی دام زنده

امروزه با شیوع ویروس کرونا بسیاری از افراد ترس از خرید گوسفند زنده دارند . زیرا  بسیاری از افراد معتقدند که ویروس کرونا از حیوان نیز به انسان منتقل می شود . اما باید گفت که تا به حال هیچ گزارشی مبنی بر انتقال ویروس کرونا از دام و طیور به انسان ها بیان نشده است . با وجود ویروس کرونا، لازم است که مردم، گوشت و مرغ مصرفی خود را به طور کامل بپزند و سپس مصرف نمایند .

تاثیر ویروس کرونا بر قیمت گوشت قرمز

رئیس انجمن صنفی گاوداران گفت که شیوع ویروس کرونا تاثیری بر قیمت گوشت گوسفند و گوساله نذاشته و مردم نیز به همان مقدار قبل از بازار گوشت خریداری می نمایند .

سخن آخر

مرکز پخش دام زنده قائم یکی از بهترین مراکز عرضه دام زنده است که تمامی اصول بهداشتی را در مرکز خود رعایت می کند و پرورش گوسفندانش در یک محیط بهداشتی صورت می گیرد . این مرکز به شما این اطمینان را می دهد که ویروس از گوسفند زنده به انسان منتقل نشود زیرا تا کنون گزارشی مبنی بر این موضوع بیان نشده است .

بنابراین شما عزیزان با خیال راحت می توانید گوشت و گوسفند زنده خود را از این مرکز خریداری نمایید . بدون خروج از منزل و تنها با یک تماس تلفنی با شماره زیر، گوسفند خود را خریداری کنید .

09122005029