خرید گوسفند زنده به صورت اینترنتی

بسیاری از افراد محصولات و کالاهای خود را به صورت اینترنتی به فروش می رسانند که در این میان دامداران نیز، به فروش دام های خود به صورت اینترنتی و آنلاین می پردازند .

البته ممکن است این موضوع کمی عجیب و غیر عادی به نظر برسد اما واقعیت دارد .

با خرید اینترنتی افراد در وقت و هزینه خود صرفه جویی می کنند. به همین دلیل است که در سال های اخیر بسیاری از افراد به خرید اینترنتی روی آورده اند .

نکات مهم برای خرید گوسفند زنده به صورت اینترنتی و آنلاین

به علت آن که شخص خریدار تا قبل از تحویل گرفتن گوسفند نمی تواند آن را ببیند پس باید اقدام به خرید گوسفند زنده از مکان هایی نماید که زیر نظر سازمان دامپزشکی فعالیت می کنند . زیرا مراکزی که زیر نظر سازمان دامپزشکی فعالیت می کنند مداوم دام هایشان توسط دامپزشکان معاینه می شود و دارای تاییدیه سلامت هستند . در صورتی که اگر خرید از مراکز غیر معتبر انجام شود ممکن است ضررهایی در بر داشته باشد و یا این که ممکن است دام ناسالم باشد .

مراکزی که فروش آنلاین دارند تمامی دام هایشان جوان و قبراق است زیرا فروش بسیار بالایی دارند و گوسفند پیری در این مراکز وجود ندارد .

مرکز پخش دام زنده قائم یکی از مراکز معتبر فروش گوسفند زنده در شهر تهران است که خدمات خود را به صورت شبانه روزی و 24 ساعته به مشتریان ارائه می دهد و به همراه دام قصاب ماهر نیز ارسال می نماید .