تو تهران از کجا می تونم گوسفند زنده بخرم؟

خرید گوسفند زنده در تهران

خرید گوسفند زنده دارای راه و روش خاص خود است که اگر بخواهید از مکان های متفرقه خرید خود را انجام دهید ،شاید دچار دردسر شوید .چون تهیه گوسفند سالم و تایید شده از سازمان دامپزشکی ، بسیار دارای اهمیت است .

طبق اطلاعیه ای که سازمان بهداشت جهانی منتشر کرده بیان داشته است که علاوه بر بیماری هایی که شناخته شده اند ،خیلی از بیماری ها، بین انسان و دام ها مشترک و قابل سرایت به انسان هستند. انتقال بیماری از دام به انسان می تواند بسیار راحت از طریق تماس با خون و گوشت آلوده اتفاق بیفتد و همچنین اگر ضایعات دام را پس از سربریدن در مکان های باز و نزدیک به محل زندگی انسان ها رها کنیم ،امکان انتشار بیماری ها را افزایش داده ایم.

حتی اگر بخواهیم بعد از مدتی به سراغ پاکسازی این زباله ها برویم چون سریع فاسد و جذب محیط زیست می شوند ، نمی توانیم به طور کامل کارپاکسازی را انجام دهیم و با فرض پاکسازی آنها ،بعد از مدت طولانی ،همچنان حشرات و حیوانات موذی بسیاری در آن مکان دیده خواهند شد.

نحوه خریداری گوسفند زنده در تهران

هر دلیلی که برای خرید گوسفند زنده داشته باشید، باید گوسفندی تهیه کنید که از سلامتیش مطمئن باشید.گوسفندی که واکسن هایش را به موقع دریافت کرده باشد ،تغذیه مناسب و سالم داشته باشد و همچنین تاییدیه های لازم را از سازمان دامپزشکی گرفته باشد.

البته در کشور ما ، روزهایی مثل عید قربان تقاضا برای خرید گوسفند بسیار زیاد می شود و اگر سر بریدن گوسفندان در مکان های مناسب انجام نشود باعث زشت و آلوده شدن چهره شهر خواهد شد و مسئولین همواره تاکید می کنند که مردم دام های خود را از مراکز معتبر و بهداشتی تهیه کنند.

پس از آنکه گوسفند یا گوساله خود را سفارش دادید ما(گروه گوسفند زنده) می توانیم، در صورت نیاز شما ، قصاب کارآزموده که با قوانین ذبح اسلامی و بهداشتی آشنایی کامل داشته باشد را به محل مورد نظر شما اعزام کنیم.

برای آنکه بتوانید با فراغ بال و اطمینان کامل گوسفند زنده سالمی را تهیه کنید، بهتر است با ما(گروه گوسفند زنده) مشورت کنید.

شماره تماس گوسفند زنده

۲۲۳۰۲۰۳۰ ، ۲۲۳۲۲۱۰۰
۰۹۱۲۷۱۲۵۳۴۵ ، ۰۹۱۲۲۰۰۵۰۲۹

درباره‌ی admin

حتما ببینید

خواص بی نظیر سیرابی

فهرست مطالب1 خواص بی نظیر سیرابی1.0.1 شیوه مصرف سیرابی1.0.2 عمده ترین خواص این غذا1.0.2.1 سیرابی …

خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Table 'goosfandz4_fa.wp_comments' doesn't exist]
SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS wp_comments.comment_ID FROM wp_comments WHERE ( comment_approved = '1' ) AND comment_post_ID = 143 AND comment_parent = 0 ORDER BY wp_comments.comment_date_gmt ASC, wp_comments.comment_ID ASC

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Call Now Buttonتماس شبانه روزی