در چه فصل هایی قیمت گوسفند زنده ارزانتر است ؟

گوسفند زنده ارزان

در پاسخ به این سوال باید گفت که در فصل های گرمایشی مانند بهار و تابستان قیمت گوسفند زنده و تمامی دام ها کاهش می یابد .

چون در شش ماه اول سال تولید مثل زیاد می شود و مراتع و چراگاه ها سرسبزتر هستند و مراتع سبز به وفوریافت می شود و به همین علت قیمت تمامی دام ها کاهش می یابد .

بنابراین دامدارانی که قصد پرواربندی و تولید گوشت دارند بهتر است که در اوایل تابستان بره های شیری از نژاد گوشتی را خریداری کنند . زیرا قیمت بره ها در این فصل پایین تر است و دامدار می تواند با پرداخت هزینه کم، گله ای بزرگ را تشکیل دهد . البته قیمت بره ها با توجه به نژاد، وزن ،جثه و منطقه فروش متفاوت است .

اگر قصد پرواربندی دارید حتما به مراکز معتبرعرضه دام مراجعه نمایید . زیرا این مراکز بهترین محل ها برای خرید دام به تعداد زیاد هستند . در این مراکز به علت وجود تعداد زیادی بره ها با نژادهای متفاوت انتخاب کردن دام به آسانی انجام می شود .

مرکز گوسفند زنده قائم (goosfandzende.com) از بهترین مراکز عرضه دام در شهر تهران است . تمامی گوسفندان این مرکز در منطقه ییلاقی پرواربندی شده اند و با قیمت مناسب به فروش می رسند .

این مجموعه به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد .

در صورت سفارش شما عزیزان دام مورد نظرشما به محل مورد نظرتان ارسال می گردد .

درباره‌ی admin

حتما ببینید

خواص بی نظیر سیرابی

فهرست مطالب خواص بی نظیر سیرابی   گوسفند زنده | دام زنده | دام قائم …

خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Table 'goosfandz4_fa.wp_comments' doesn't exist]
SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS wp_comments.comment_ID FROM wp_comments WHERE ( comment_approved = '1' ) AND comment_post_ID = 395 AND comment_parent = 0 ORDER BY wp_comments.comment_date_gmt ASC, wp_comments.comment_ID ASC

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس شبانه روزی