فروش گوسفند زنده

فروش گوسفند زنده

گاهی برای تهیه گوسفند زنده ، جهت قربانی کردن در مراسم مختلف دچار مشکل شده ایم.یعنی علاوه بر آنکه نمی دانیم از کجا می توانیم گوسفند زنده را تهیه کنیم ،از طرف دیگر می بایست از سلامتی گوسفند هم مطمئن باشیم.

چه گوسفندانی را بخریم

باید گوسفندانی خریداری کنیم که از وضعیت سلامتی آنها مطمئن باشیم یعنی از سازمان دامپزشکی مجوزهای بهداشتی داشته باشند و واکسن های خود را به موقع در یافت کرده باشند.

اما دغدغه ذهنی برخی مشتریان ما فقط تهیه گوسفند نیست ، بلکه آنها علاوه بر تهیه گوسفند، دنبال یک قصاب هستند که در کار خود ماهر باشد و به بهداشت در کارش اهمیت دهد .

گروه فروش گوسفند زنده برای حل مشکل قصاب، با ارائه تیمی حرفه ای متشکل از تیم فروش ،حمل و قصاب های مجرب به کمک شما آمده است .

شما با مراجعه به گروه ما (گوسفند زنده)علاوه بر آنکه در وقت خود صرفه جویی می کنید ،می توانید دام مورد نظر خود را با قیمت بسیار مناسب تهیه کنید و از امکانات جانبی ما(اعزام قصاب به محل)نیز بهره مند شوید.

تلفن های ما جهت سفارش گوسفند زنده
۲۲۳۰۲۰۳۰ و ۲۲۳۲۲۱۰۰
۰۹۱۲۷۱۲۵۳۴۵ و ۰۹۱۲۲۰۰۵۰۲۹

درباره‌ی admin

حتما ببینید

خواص بی نظیر سیرابی

فهرست مطالب1 خواص بی نظیر سیرابی1.0.1 شیوه مصرف سیرابی1.0.2 عمده ترین خواص این غذا1.0.2.1 سیرابی …

خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Table 'goosfandz4_fa.wp_comments' doesn't exist]
SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS wp_comments.comment_ID FROM wp_comments WHERE ( comment_approved = '1' ) AND comment_post_ID = 137 AND comment_parent = 0 ORDER BY wp_comments.comment_date_gmt ASC, wp_comments.comment_ID ASC

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Call Now Buttonتماس شبانه روزی