گوسفند زنده در میادین شهرداری

فهرست مطالب

گوسفند زنده شهرداری

شهرداری در مناطق 22 گانه شهر تهران میادینی را برای عرضه گوسفند زنده در نظر گرفته است که کسانی که قصد خرید دام زنده را دارند به این میادین مراجعه نمایند .

البته مراکز دیگری نیز وجود دارند که در این مراکز دامپزشک حضور دارد و دام ها را معاینه می کند و دام ها دارای تاییدیه سلامت هستند .

از آن جایی که دلالان در خیابان ها و معابر به عرضه دام زنده می پردازند و گاهی اوقات دام ناسالم در اختیار مشتری می گذارند بسیاری از افراد ترجیح می دهند که برای خرید به مراکز معتبر و میادین شهرداری مراجعه نمایند .

در میادین شهرداری عرضه انواع دام توسط فروشندگان متفاوت صورت می گیرد و البته قیمت واقعی در این میادین وجود ندارد . البته اتحادیه نرخ مشخصی را در نظر می گیرد که فروشندگان موظف به پیروی از آن هستند . اما مشاهده شده است که در ساعات اولیه روز نرخ گوسفند زنده و سایر دام ها بالا خواهد بود اما هر چقدر به ساعات پایانی نزدیک می شویم نرخ کمتر می شود . به این دلیل قیمت ها را پایین می آورند که گوسفندان خود را به فروش برسانند .

تعیین وزن دام زنده

در این میادین ترازوهای دیجیتالی برای تعیین وزن دام زنده وجود دارد که وزن دام ها را به طور دقیق نمایش می دهند و خریدار می تواند در هنگام خرید وزن دام خود را به صورت دقیق رویت کند .

همچنین شهروندان می توانند ذبح دام خود را در محل عرضه دام انجام دهند . بعد از کشتار، قطعات گوشت در بسته بندی های متفاوت بسته بندی می گردند .

اگر مشکلی در سلامت دام ها دیده شود توسط دامپزشک رفع خواهد شد و اگر کسی دام ناسالم خریداری کرده باشد می تواند آن را با یک دام سالم تعویض نماید .

در برخی فصول و با نزدیک شدن به عید نیاز مردم به گوشت بیش تر می شود. مدیران به گونه ای برنامه ریزی نموده اند که به تمامی نیازهای مردم پاسخ داده شود و به این صورت برنامه ریزی نموده اند که تعداد دام ها را در این زمان ها افزایش دهند .

گلایه‌های دامداران از افزایش اجاره مراکز عرضه بهداشتی دام ، این روزها سوژه‌ بعضی از رسانه‌ها شده است . موضوعی که در این سال‌ها کمتر به آن پرداخته شده است؛ چرا که در نگاه اول در اختیار گذاشتن چنین مراکزی برای دامداران امری طبیعی می باشد  در حالی که امسال علاوه بر کمبود دام، هزینه بَر بودن اجاره این مراکز مشکلات و معضلاتی را برای قشر دامدار به وجود آورده است .

قیمت گوسفند زنده در بازار

قیمت گوسفند زنده در بازار دچار نوسانات بسیار شدیدی است و هر روز در کشور شاهد قیمت جدیدی برای دام زنده هستیم .

این نوسانات از سال 97 شروع شده است و تا به الان که در اواسط سال 98 هستیم ، ادامه یافته است .

قیمت ها گاه افزایش می یابند و روند صعودی دارند و گاه کاهش می یابند و روند نزولی دارند .

البته نرخ ها در استان ها و شهرهای مختلف با هم فرق می کند که این نرخ ها بر اساس شرایط و درآمد زایی آن ها توسط اتحادیه هر شهری تعیین می گردد .

به عنوان مثال قیمت گوسفند زنده در شهر تهران 42 هزار تومان و در شهر مقدس مشهد 40 هزار تومان ودر اردبیل 39 هزار تومان میباشد.

اگر شما عزیزان زمان و فرصت کافی برای خرید گوسفند زنده از مراکز و میادین شهرداری ها را ندارید می توانید خرید خود را به صورت اینترنتی و آنلاین از مرکز فروش گوسفند زنده انجام دهید . با ثبت سفارش شما به صورت اینترنتی ، در کمترین زمان ممکن دام به دست شما می رسد .

در این مرکز دام ها به صورت کاملا اصولی پرورش داده شده اند و تغذیه دام ها با علوفه مناسب صورت گرفته است . همچنین دام ها از سلامت کامل برخوردار هستند و دارای تاییدیه سلامت می باشند .

از هیچ حقه و کلکی برای افزایش وزن دام استفاده نشده است و تعیین وزن دام در جلوی چشم مشتری توسط ترازوی دیجیتالی صورت می گیرد . اگر مشتری برای انجام عمل ذبح نیاز به قصاب داشته باشد در این صورت قصاب ماهر همراه با دام مورد نظر ارسال می گردد تا کلیه امور قصابی را انجام دهد .

درباره‌ی admin

حتما ببینید

خواص بی نظیر سیرابی

فهرست مطالب خواص بی نظیر سیرابی   گوسفند زنده | دام زنده | دام قائم …

خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Table 'goosfandz4_fa.wp_comments' doesn't exist]
SELECT SQL_CALC_FOUND_ROWS wp_comments.comment_ID FROM wp_comments WHERE ( comment_approved = '1' ) AND comment_post_ID = 290 AND comment_parent = 0 ORDER BY wp_comments.comment_date_gmt ASC, wp_comments.comment_ID ASC

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس شبانه روزی