قیمت روز گوسفند زنده 98

همانگونه که می دانید گوسفند نوعی پستاندار است که توسط انسان ها در راستای تامین نیازهای آن ها نگهداری می شود .

انسان ها به مناسبت های مختلف و اعیاد گوناگون، گوسفند زنده خریداری می کنند . بنابراین این نکته همیشه توسط خریداران مد نظر است که کجا بهترین کیفیت و قیمت را ارائه می دهد .

همانگونه که می دانید قیمت دام زنده فراز و نشیب هایی دارد و روند صعودی و نزولی را در پیش گرفته است . تاجایی که می توانید برای خرید گوسفند زنده به مراکز معتبر مراجعه نمایید . زیرا افراد سودجو و فرصت طلب در خیابان ها و معابر به فروش دام زنده می پردازند . گاهی این افراد در قبال دریافت مبلغ کمتری گوسفند بیمار و ناسالم به مشتری تحویل می دهند بنابراین توصیه می شود که فریب این گونه افراد را نخورید .

اگر شما قصد خرید گوسفند زنده به قیمت روز را دارید و می خواهید گوسفند سالم خریداری کنید به مرکز پخش دام زنده قائم مراجعه نمایید .

این مرکز به صورت شبانه روزی و 24 ساعته آماده خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد . شما عزیزان می توانید با یک تماس ساده با بخش فروش این مرکز سفارش خود را ثبت نمایید. در صورت سفارش، گوسفند زنده به همراه قصاب و باسکول به صورت رایگان به محل مورد نظر شما ارسال می شود . برای رفاه حال مشتریان عزیز خرد کردن گوشت نیز توسط قصابان انجام می شود .

قیمت گوسفند زنده در شهر تهران و سایر استان ها متفاوت است و این اختلاف قیمت بین 1 تا 4 هزار تومان می باشد .

جهت اطلاع، امروز مورخ 20/9/98 قیمت هر کیلوگرم گوسفند زنده در شهر تهران 40000 هزار تومان می باشد . از آن جایی که امکان تغییر قیمت ها به صورت روزانه وجود دارد لذا از ارائه روزانه قیمت ها در سایت معذوریم . شما عزیزان جهت اطلاع از قیمت ها می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید .

ما مشتاق صدای گرم و دلنشین شما عزیزان هستیم .

09122005029